Tervetuloa uusituille kotisivuillemme!

28.8.2019

Kotisivumme ovat uudistuneet - toivottavasti muutos miellyttää ja löydät tarvitsemasi entistä helpommin!

Kurssit -sivustolta löydät heti etusivulta kaikki avoinna olevat ilmoittautumislinkit. Kuvalinkkien takaa löydät tarkempia tietoja eri kurssikokonaisuuksista ja kurssitasojen vaatimuksista. Tutustuthan myös ohjeisiin ja peruutusehtoihin. Ohjesivulta löydät myös linkin kurssiperuutus-kaavakkeeseen.

Valmennus -sivustolta löydät tietoa uintivalmennuksesta seurassamme, valmennusryhmien tiedot sekä lisätietoa uimareille ja huoltajille.

Kilpailut -sivustolta löytyy kalenteri, johon tulevat näkyviin kaikki valmennusryhmien suunnitellut kilpailut. Kilpailukalenteri päivittyy sitä mukaa, kun ryhmien kausisuunnitelmia vahvistetaan. Kalenterin alta pääset suorilla linkeillä seuran järjestämien kisojen sivuille.

Seura -otsikon alle on kerätty tietoa seuran toiminnasta.

Lisäksi kotisivuiltamme löytyy kirjautumisen takaa omat sivustot henkilöstölle sekä hallitukselle.